Складні, дерев"яні, 3 сигментні сходи на горище від FAKRO LWS Plus
Це прості і зручні сходи на горище, зібрані і готові до монтажу в перекриття стелі і покрівлі. Мають такі технічні характеристикі:
- висота приміщення 280см
- кількість сегментів 3шт
- максимальне навантаження 160кг
- бежева кришка 3,6см
- товщина термоізоляції 3см
- 1 ряд контурного ущільнювача
- висота коробки 14см
- ширина сходинки 8см, довжина 34см
- вильот 156см
- розмір у розкладенному положенні 120см
- висота складенніх сходів 27см
Це прості і зручні сходи на горище, зібрані і готові до монтажу в перекриття стелі і покрівлі. Мають такі технічні характеристикі:
- висота приміщення 280см
- кількість сегментів 3шт
- максимальне навантаження 160кг
- бежева кришка 3,6см
- товщина термоізоляції 3см
- 1 ряд контурного ущільнювача
- висота коробки 14см
- ширина сходинки 8см, довжина 34см
- вильот 156см
- розмір у розкладенному положенні 120см
- висота складенніх сходів 27см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fakro |
| Страна производитель | Украина |
| Вынос ступеней | 120 см |
| Высота | 2.8 м |
| Материал | Дерево |
| Радиус открывания | 155 см |
| Термоизоляция крышки короба | Да |
| Толщина крышки короба | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 915 ₴



