
Саморізи матові 8019 (темно-коричневий) 4,8*19 для профнастилу для металу (пачка 250шт)
400 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 8019м-4.8*19
+380 (67) 909-38-36
Viber, Telegram, WhatsApp- +380 (95) 851-55-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Саморізи матові 8019 (темно-коричневий) 4,8*19 для профнастилу для металу
Матові саморізи — для профнастилу для металу паковання 250 шт.
Розмір 4,8*19 мм з доставкою в Україні.
Цей саморіз використовується для монтажу профнастилу з оцинкованого металу з полімерним покриттям до металу (профільної труби).
Розміри:

L 19mm
D 4,8mm
H 5mm
T 6mm
E 4mm
S 8mm
d1 10mm
d2 1,9mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Висота головки | 4.3 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Коробка |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення кріпильного виробу | По металу |
| Покриття | цинк+фарбування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴/упаковка








