Стрічка для контробрешітки 3*50*30м ППЕ НХ ( хімічно спінений поліетилен)
Стрічка ущільнювальна для контробрешітки, застосовується для ущільнення та ізоляції в покрівельних та будівельних конструкціцях.
Монтується безпосередньо на контробрешітку і додатково її вирівнює.
Завдяки такому застосуванню всі пошкодження покрівельної мембрани елементами кріплення ущільнюються та ліквідовується просочування вологи на стропила і теплоізоляцію.
Висока якість даної стрічки гарантує надійність, довговічність і здоровий клімат у будинку. Екологічний продукт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 3000 мм |
| Экологичный материал | Да |
| Эластичность материала | Да |
| Назначение материала | Снижение ударного шума, Улучшение акустики помещений, Виброизоляция |
| Толщина | 3 мм |
| Форма поставки материала | Рулон |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴






