
Комбінована 4 секційна драбина на горище 80х70см ALTAVILLA Termo plus H265см
7 600 ₴
- В наявності
- Код: Р,б+с,termo plus
+380962171747
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комбінована 4 секційна драбина на горище 80х70см ALTAVILLA Termo Plus Н265см
Комбінована 4 секційна драбина: метал (пофарбований порошковою фарбою) і дерево: сходи - бук, короб - сосна, встановлюють в приміщеннях висотою 265см, сходинки мають протиковзкі насічки. Легко і зручно складається в стелю за допомогою стрижня, термоизоляційна кришка типу "сендвіч" висотою 46мм, пофарбована в білий колір, металевий замок, висота короба 130мм і має два ряди контурного ущільнювача, висота сходинок в складеному положенні 46см. Захисні насадки в комплекті. Навантаження на сходи 200кг.
Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altavilla |
| Країна виробник | Україна |
| Винос ступенів | 100 см |
| Висота | 2.65 м |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Радіус відкривання | 114 см |
| Термоізоляція кришки короба | Так |
| Тип складання | 4-х секційна |
| Товщина кришки короба | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴

