
Готовий збірний козирок 2,05х1,5 м Стиль з монолітним полікарбонатом 4 мм
18 830 ₴
18 430 ₴
- В наявності
- Код: DashOk-2.05х1.5-4
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
Готовий збірний козирок Dash'Ok - це не тільки захист від сонця, дощу, вітру і бурульок, але і вишукана родзинка екстер'єру вашого будинку

У комплектацію козирка входить:
- Кронштейни 3 шт - метал товщиною 3 мм з нанесенням порошкової фарби, який витримує великі снігові і вітрові навантаження.
- Накриття - полікарбонат преміум класу з захистом від УФ, з гарантією на 10 років.
- Жолоб - для водовідведення стічних вод
- Кріплення - для збирання і закріплення готового збірного козирка
Відправка Новою поштою. Індивідуальне пакування, що дозволяє заощадити на доставці..
Постійна наявність на складі.
Накладений платіж. Доступні всі види оплати: накладений платіжоплата на рахунок, оплата картою Visa, Mastercard.
Термін відправки. Відправка здійснюється протягом 24 годин. з моменту замовлення.
Готовий збірний козирок виготовляється в 5 розмірах:
| Ширина 1,5 м Виліт 1 м |
| Ширина 2,05 м Виліт 1 м |
| Ширина 2,05 м Виліт 1,5 м |
| Ширина 3,05 м Виліт 1 м |
| Ширина 3,05 м Виліт 1,5 м |
КОЖЕН РОЗМІР може бути виготовлений В ТРЬОХ дизайнах
Кронштейни козирка товщиною 3 мм з нанесенням порошкової фарби, можуть бути виконані в двох кольорах:
Коричневий (антик мідь)
Темно-сірий
Ціна вибору залежить від накриття. Накриття може бути:
- монолітний полікарбонат товщиною 3мм (прозорий або бронза),
- монолітний полікарбонат товщиною 4мм (прозорий або бронза),
- стільниковий полікарбонат 6мм (прозорий чи бронза).
Полікарбонат преміум класу, має захист від УФ випромінювання і зберігає освітленість приміщення.
Ви легко здійсните монтаж Вашого нового козирка, так як конструкція не вимагає додаткового зварювання, каркас скріплюється за допомогою болтів в якому вже зроблені отвори, а в інструкції докладно розписані всі дії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 2050 мм |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Покрівельний матеріал | Світлопрозорий матеріал |
| Спосіб виготовлення | Звичайний |
| Тип виробу | Козирок |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид накриття | монолітний полікарбонат 4мм |
| Стиль виконання | Стиль |
- Ціна: 18 430 ₴











