-19%

Металочерепиця Finnera 0,5 мм (матове покриття Pural MATT BT) Ruukki 50 RR-887 (RAL-8017) Коричневий
961,90 ₴
779,14 ₴
- В наявності
+380970451460
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Металочерепиця Finnera 0,5 мм (матове покриття Pural MATT BT) Ruukki 50
Металева черепиця «Рууккі Фінера» має ті самі чудові властивості, які притаманні еталону якості від фінів: довговічність, водонепроникність, стійкість до складних умов клімату та інше. Металочерепиця «Ruukki Finnera» довго виглядатиме ідеально, як нова. Покрівля, покрита металевою черепицею «Finnera» добре вписується в ландшафт
, органічно з'єднує будинок людини та природу.
Виготовляється у двох типах покриття:
-матове покриття Crown BT Ruukki 40 (гарантія 40 років)
-матове покриття Pural MATT BT Ruukki 50 (Гарантія 50 років)
- повна ширина 1190 мм.
- корисна ширина 1140мм.
- длина листів 685мм
- товщина металу 0,5 мм.

Оригінальне маркування містить всю необхідну інформацію для беззастережної ідентифікації нашого продукту, а саме: логотип виробника RUUKKI, текст Original Quality, назва продукту, дата, місце та час його виробництва, термін гарантії, а також характеристики сталі, з якої виготовлений продукт - товщина сталі, тип покриття, його товщина, кількість шару захисного цинку в грамах на 1 м2.
Для захисту споживачів від підробок та введення в оману, а також для підвищення їхньої впевненості у придбанні автентичної продукції компанія «Рууккі Україна» протягом багатьох років проводила роботу з впровадження нового стандарту для покрівельних та фасадних матеріалів. Відповідно до нового ДСТУ 8802:2018 на вироби з полімерним покриттям повинно наноситися маркування наступного змісту: назва компанії-виробника назву виробу; марка та товщина сталі; вміст цинку; тип і толщина полімерного покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruukki |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид черепиці | Металева |
| Колір | Коричневий |
| Покриття | Полімерне |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Спосіб виробництва | Штампована |
| Тип профілю | Finnera |
| Розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 1190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 кв. м. | 4.5 |
| Витрата | 1.33 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779,14 ₴





