-1%

Модульна металочерепиця BudMat Rialto (Ріалто) 0,5мм матове покриття (SSAB-Швеція, Німеччина)
від 472 ₴
від 467 ₴
- В наявності
+380970451460
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ціна вказана за 1 модуль (0,805м.кв)
Черепиця постачається на піддонах. Це спрощує транспортування та зберігання купленого товару.
Гарантована повторюваність кольору незалежно від партії виробництва
На складі в Києві постійно підтримується певна кількість черепиці, що дозволяє виконати відвантаження в день оплати замовлення.
Низька вартість доставки за рахунок невеликої довжини та малого обсягу.
Дуже низький % відходу на складних формах покрівель
Повернення протягом 10 днів за збереження товарного виду.
Виготовляється з двох видів покриттів:
Х-Matt-50 років гарантії SSAB (Швеція) Вміст цинку 275 г/м.кв
Кольори:
015 (Чорний) RAL 9005
384 (коричневий RAL-8017
455 (Графітовий RAL-7024
742 (Цегляний) RAL-8004
757 (Вишневий) RAL 3005
D-Matt-30 років гарантії Arcelor Mitall (Німеччина)
Вміст цинку 275 г/м.кв
Кольору:
RAL-9005 (Чорний)
RAL-8017 (Коричневий)
RAL-7024 (Графітовий)
RAL-8004 (Цегляний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BudMat |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 50 міс |
| Довжина | 735 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 кв. м. | 4.6 |
| Перегляд плитки | Металічна |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Покриття | Полімерне |
| Витрата | 1.24 кв.м |
| Спосіб виробництва | Штамп |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 467 ₴



