
Утеплювач ТЕХНОФАС КОТТЕДЖ 50 мм (6 плит 4,32м.кв) щільність 105 Sweetondale мінеральна вата ТехноНіколь
222,50 ₴/кв.м
- Готово до відправки
+380970451460
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ТЕХНОФАС КОТТЕДЖ - це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи на низькофенольному сполучному.
Сфера використання:
Плити призначені для застосування в якості теплоізоляційного шару у фасадних системах із зовнішнім штукатурним шаром на малоповерхових будинках та спорудах (заввишки до 10 м), а також на ділянках стін, що знаходяться всередині засклених лоджій та балконів, сходових маршів та майданчиків багатоповерхових будівель незалежно від їх висоти.
Також як теплоізоляційний шар у фасадних системах зі оштукатурюванням по сталевій оцинкованій армуючій сітці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sweetondale |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1200 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мінеральної вати | Базальтова вата |
| Щільність | 105 г/м2 |
| Теплопровідність | 0.041 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,50 ₴/кв.м






