
Strotex NEXTREME 200гр/м2 чотиришарова супердифузійна мембрана під фальцеву покрівлю та керамічну черепицю
4 140,46 ₴
3 519,39 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 851-55-03
Strotex NEXTREME 200гр/м2 чотиришарова супердифузійна мембрана під фальцеву покрівлю та керамічну черепицю
Переваги Strotex NEXTREME:
- може використовуватися на суцільних деревяних настилах (під фальцеву покрівлю зі спеціальною підкладкою під Фальцеву покрівлю), ЦПЧ та керамічну черепицю
- висока паропроникність не дає можливості накопичувати вологу зсередини та виводить її назовне
- абсолютно водонепроникна знаружі мембрана, захищає термоізоляцію покрівлі від впливу дощу, снігу і т.п. та може служити як тимчасова покрівля до 3 місяців
- можна використовувати як вітробар'єр, для захисту стін від вітру і попадання вологи в теплоізоляцію стін
- захищає утеплювач від видування волокон і від потрапляння пилу в утеплювач
- плівка стабілізована від впливу ультрафіолетового випромінювання. Завдяки чому може перебувати під прямим сонячним випромінюванням до трьох місяців
Технічні характеристики Strotex NEXTREME:
Щільність: 200 г / м2 +/- 5%
Паропроникність:> = 1700р \ м2 \ 24р
Міцність на розрив: Уздовж 240 N \ 5 см впоперек: 135 N \ 5 см
Температурний режим: від -30С до + 120С
Стійкість до впливу ультрафіолету: 3 міс.
Розміри: 1,5 м, довжина 50 м
Матеріал: поліпропілен, структура 4-х шарова
Пожежна класифікація: Б2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foliarex |
| Країна виробник | Польща |
| Верхнє покриття | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Матеріал мембрани | Полімер |
| Нижнє покриття | Поліестер |
| Основа | Поліестер |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі, Для стін, Для підлог |
| Тип використання | Універсальний |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Вага 1 кв. м. | 0.2 |
| Упаковка | |
| Вага упаковки | 15 кг |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Ширина упакування | 21 мм |
| Технічні характеристики | |
| Розривне навантаження (по довжині) | 240 Н/5 см |
| Розривне навантаження (по ширині) | 135 Н/5 см |
| Щільність | 200 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас горючості | Б2 |
- Ціна: 3 519,39 ₴



