Замовляйте у нас!!!
Ми готові у найкоротші терміни провести заміри, розрахувати необхідну кількість матеріалів для Вашого даху (покрівлі).
Безкоштовна консультація по всіх виникаючих в процесі питань. Підбір похідних матеріалів.
Для виготовлення металочерепиці використовується сталь кращих українських та європейських виробників. Кольори згідно класифікації RAL - 9006, 8017, 8019, 3005, 3009, 3011, 5005, 6002, 6005, 6020, 1014, 1015, 7004, 1018, 7024, 8004.
Термін виготовлення 1-3 дні.
Металочерепиця «Монтерей» — покрівля з невисоким профілем, повністю імітує натуральну черепицю. Продукція виготовляється на сучасному фінському обладнанні Samesor.
Покрівля з металочерепиці Monterrey адаптована до значних перепадів температур, сильних вітрів і складним погодним умовам. Тільки з якісної сировини виходить краща металочерепиця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArcelorMittal |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид черепиці | Металева |
| Покриття | Матовий поліестер |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | |
| Висота хвилі | 22.5 мм |
| Корисна ширина | 1110 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Корисна ширина (мм) | 1110 |
| Повна ширина (мм) | 1200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 кв. м. | 5 |
| Геометрія профілю | 350 мм |
| Одиниця виміру | кв. м. |
| Країна виробник металу | Германия |
| Тип профілю | Monterrey |
| Колір | згідно класифікації RAL |
- Ціна: 290 ₴










