
Фіксатор настил 90-100 (для арматури) паковання 100 шт.
440 ₴/упаковка
Мінімальне замовлення — 5 упаковок
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (67) 909-38-36
Viber, Telegram, WhatsApp- +380 (95) 851-55-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
МИНИМАЛЬНАЯ СУММА ЗАКАЗА 1200 грн.
Надійне кріплення для арматури, яке забезпечує захисний шар від 90 до 100 мм!
Фіксатор захисного шару Настил застосовується для встановлення горизонтального шару арматури на сиручому основі, ґрунтах, щебне, піску. Також для встановлення на мембрани та плівки, завдяки збільшеній площі основи.
Розфасування по 100 шт. в пакованні. Рекомендована витрата від 4 до 6 шт/м2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanpol |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 100 ед |
| Максимальний діаметр арматури | 16 мм |
| Матеріал фіксатора | Пластик |
| Мінімальний діаметр арматури | 6 мм |
| Призначення фіксатора | Для сипких ґрунтів |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Тип фіксатора | Стійка |
| Товщина захисного шару | 90 мм |
| Упаковка | Пачка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴/упаковка
- Мінімальне замовлення: 5 упаковок


