
Комбінована 4 секційна драбина на горище 80х60см ALTAVILLA Termo Н265см
6 900 ₴
- В наявності
- Код: F,б,termo
+380962171747
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комбінована 4 секційна драбина на горище 80х60см ALTAVILLA Termo Н265см
Комбінована 4 секційна драбина виготовлена з оцинкованої сталі і дерева(бук), встановлюють в приміщеннях висотою 265см, сходинки мають протиковзкі насічки. Легко і зручно складається в стелю за допомогою стрижня, термоізоляційна кришка типу "сендвіч" висотою 26мм, пофарбована в білий колір, металевий замок, висота короба 130мм та має один ряд контурного ущільнювача, висота сходинок в складеному положенні 46см. Захисні насадки в комплекті. Навантаження на сходи 200 кг.
Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altavilla |
| Країна виробник | Україна |
| Винос ступенів | 100 см |
| Висота | 2.65 м |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Радіус відкривання | 114 см |
| Термоізоляція кришки короба | Так |
| Тип складання | 4-х секційна |
| Товщина кришки короба | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴

