
Готовий збірний дашок 3,05х1,5 м Хайтек монолітний полікарбонатом 3 мм
28 320 ₴
28 020 ₴
- В наявності
- Код: DashOk-3.05х1.5-3
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
Готовий збірний козирок Dash'Ok – це не тільки захист від сонця, дощу, вітру та бурульок, а й вишукана родзинка екстер’єру вашого будинку

У комплектацію дашка входить:
- Кронштейни 4 шт - метал товщиною 3 мм з нанесенням порошкової краски, який витримує великі снігові і вітрові навантаження.
- Накриття - полікарбонат преміум класу із захистом від УФ, з гарантією на 10 років.
- Ринва - для водовідведення стічних вод
- Кріплення - для збору та закріплення готового збірного дашка
Відправлення Новою поштою.Індивідуальне упакування,що дозволяє зекономити на доставці.
Постійна наявність на складі.
Термін відправлення. Відправлення здійснюється протягом 24 год. з моменту замовлення.
Накладний платіж. Доступні всі види оплати:накладний платіж,оплата на рахунок, оплата картою Visa, Mastercard.
Готовий збірний дашок виготовляється в 5 розмірах:
| Ширина 1,5 м Виліт 1 м |
| Ширина 2,05 м Виліт 1 м |
| Ширина 2,05 м Виліт 1,5 м |
| Ширина 3,05 м Виліт 1 м |
| Ширина 3,05 м Виліт 1,5 м |
КОЖЕН РОЗМІР МОЖЕ БУТИ ВИГОТОВЛЕНИЙ У ТРЬОХ ДИЗАЙНАХ
Кронштейни дашка товщиною 3 мм з нанесенням порошкової фарби, можуть бути виконані у двох кольорах:
Темно-сірий
Коричневий( мідь антік)
Ціна вибору залежить від накриття. Накриття може бути:
- монолітний полікарбонат товщиною 3мм (прозорий абобронза),
- монолітний полікарбонат товщиною 4мм (прозорий або бронза),
- стільниковий полікарбонат 6мм (прозорий або бронза).
Полікарбонат преміум класу, який має захист від УФ випромінювання і зберігає освітленість приміщення.
Ви легко здійсните монтаж Вашого нового козирка, оскільки конструкція не вимагає додаткового зварювання, каркас скріплюється за допомогою болтів у якому вже зроблені отвори, а в інструкції покроково розписані всі дії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пластімет |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 3050 мм |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Покрівельний матеріал | Світлопрозорий матеріал |
| Спосіб виготовлення | Звичайний |
| Тип виробу | Козирок |
| Ширина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид накриття | монолітний полікарбонат 3мм |
| Стиль виконання | Хайтек |
- Ціна: 28 020 ₴









