
Фальцева покрівля Classic (С,М) Ruukki 30 Покриття матове poliester RM/грубий мат
1 168,89 ₴/кв.м
888,36 ₴/кв.м
- В наявності
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
Лазерне маркування продукції Ruukki – покращення захисту наших споживачів!
Компанія Ruukki незмінно піклується про своїх споживачів та пропонує оригінальну продукцію виключно перевіреної високої якості.
З метою забезпечення підвищеного захисту споживачів, компанія Ruukki запровадила новітнє лазерне маркування своєї продукції, знайти яке можливо на її лицьовій стороні.
Оригінальне маркування містить всю необхідну інформацію для беззаперечної ідентифікації нашого продукту, а саме : логотип виробника RUUKKI, текст Original Quality, назва продукту, дата, місце і час його виробництва, строк гарантії, а також характеристики сталі, з якої виготовлений продукт - товщина сталі, тип покриття, його товщина, кількість захисного шару цинку в грамах на 1 м2.
Для захисту споживачів від підробок та введення в оману, а також для підвищення їх впевненості в придбанні автентичної продукції, компанія «Рууккі Україна» протягом багатьох років проводила роботу по запровадженню нового стандарту для покрівельних та фасадних матеріалів.
Відповідно до нового ДСТУ 8802: 2018 на вироби з полімерним покриттям повинно наноситись маркування наступного змісту:
- назва компанії-виробника;
- назва виробу;
- марка та товщина сталі;
- вміст цинку;
- тип та товщина полімерного покриття.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ruukki |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Полімерне |
| Розміри фальцевої покрівлі | |
| Висота фальца | 32 мм |
| Повна ширина | 505 мм |
| Корисна ширина | 475 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
| Тип профілю | Classic |
| Вага 1 кв. м. | 4.5 |
| Перегляд плитки | Металічна |
| Форма встановлення черепиці | Плоска |
| Спосіб виробництва | Польова |
| Монтаж покрівлі | Самозастібається |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 360 мес |
| Товщина | 0.5 |
- Ціна: 888,36 ₴/кв.м










