
Фальцева покрівля Classic (С,М) Ruukki 50 Матове покриття Pyral Matt BT
1 483,76 ₴/кв.м
1 201,85 ₴/кв.м
- В наявності
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
Лазерне маркування продукції Ruukki – покращення захисту наших споживачів!
Компанія Ruukki незмінно піклується про своїх споживачів та пропонує оригінальну продукцію виключно перевіреної високої якості.
З метою забезпечення підвищеного захисту споживачів, компанія Ruukki запровадила новітнє лазерне маркування своєї продукції, знайти яке можливо на її лицьовій стороні.
Оригінальне маркування містить всю необхідну інформацію для беззаперечної ідентифікації нашого продукту, а саме : логотип виробника RUUKKI, текст Original Quality, назва продукту, дата, місце і час його виробництва, строк гарантії, а також характеристики сталі, з якої виготовлений продукт - товщина сталі, тип покриття, його товщина, кількість захисного шару цинку в грамах на 1 м2.
Для захисту споживачів від підробок та введення в оману, а також для підвищення їх впевненості в придбанні автентичної продукції, компанія «Рууккі Україна» протягом багатьох років проводила роботу по запровадженню нового стандарту для покрівельних та фасадних матеріалів.
Відповідно до нового ДСТУ 8802: 2018 на вироби з полімерним покриттям повинно наноситись маркування наступного змісту:
- назва компанії-виробника;
- назва виробу;
- марка та товщина сталі;
- вміст цинку;
- тип та товщина полімерного покриття.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruukki |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Товщина | 0.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 кв. м. | 4.5 |
| Перегляд плитки | Металічна |
| Матеріал | Сталь |
| Монтаж покрівлі | Самозастібається |
| Покриття | Полімерне |
| Спосіб виробництва | Польова |
| Тип профілю | Classic |
| Форма встановлення черепиці | Плоска |
| Колір | Антрацит |
| Розміри фальцевої покрівлі | |
| Висота фальца | 32 мм |
| Корисна ширина | 475 мм |
| Повна ширина | 505 мм |
- Ціна: 1 201,85 ₴/кв.м










