
Утеплювач ТЕХНОФАС ЕФЕКТ 100 мм (2 плити 1.44 м.кв) щільність 135 Sweetondale мінеральна вата ТехноНіколь
478 ₴/кв.м
- Готово до відправки
+380970451460
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Плити ТЕХНОФАС ЕФЕКТ призначені для застосування в цивільному та промисловому будівництві в якості тепло-, звукоізоляції в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром з тонкошарова штукатурка.
ТЕХНОФАС Ефект - це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи на низькофенольному сполучному.
Плити мають:
-високою теплозберігаючою здатністю;
-стійкістю до дії високих температур;
-стабільністю обсягу та форми;
-низьким водопоглинанням;
-високою звукопоглинаючою здатністю;
-стійкістю до дії мікроорганізмів та гризунів;
-нейтральністю при контакті з бетоном та -металевими матеріалами;
-простотою монтажу, легкістю нарізування та -обробки - легко розрізаються ножем або пилкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sweetondale |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1200 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мінеральної вати | Базальтова вата |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Теплопровідність | 0.038 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴/кв.м






