
Strotex PP110 Гідроізоляційна покрівельна плівка 75 м2
1 630 ₴
1 385,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: StPP 110
- +380 (95) 851-55-03
Гідроізоляційна плівка для скатної покрівлі без утеплювача.
Strotex PP 110 полімерна плівка з армуючим шаром у вигляді сітки з поліпропілену.
Всі плівки ТМ Strotex характеризуються високою еластичністю, що підвищує міцність продукту і полегшує їх монтаж.
Для досягнення найкращого результату рекомендуємо застосовувати спеціалізовані лєнти та скотчі для проклейки нахльостів, примикань, пошкоджень.
Характеристики:
Виробник: Strotex
Країна виробник: Польща
Довжина: 50 м
Форма матеріалу, що поставляється: Рулон
Призначення матеріалу: Для покрівлі, Для стін
Технічні характеристики:
Максимальна робоча температура: 80 град.
Мінімальна робоча температура: -40 град.
Щільність: 110 г/м2
Розривне навантаження (по довжині): 300 Н/5 см
Розривне навантаження (по ширині): 250 Н/5 см
Паропроникність, не менше: 40 г/(м²*24 години)
Вага упаковки: 8 кг
Ширина упакування: 150 мм
Довжина упаковки: 1500 мм
Загальна площа мембрани в рулоні: 75 м2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foliarex |
| Країна виробник | Польща |
| Верхнє покриття | Поліестер |
| Матеріал мембрани | Полімер |
| Нижнє покриття | Поліестер |
| Основа | Поліестер |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі, Для стін, Для підлог |
| Тип використання | Універсальний |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Упаковка | |
| Вага упаковки | 13 кг |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розривне навантаження (по довжині) | 240 Н/5 см |
| Розривне навантаження (по ширині) | 135 Н/5 см |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас горючості | Б2 |
- Ціна: 1 385,50 ₴


