Армована плівка Strotex 110 PI призначена для пароізоляції каркасних споруд стін, дахів і перекриттів.
Зручна в монтажі;
Відрізняється збільшеною механічної стійкістю на розрив і прокол;
Сприяє створенню довговічної кровельної конструкції;
Виключає утворення та розвиток мікроорганізмів;
Стійка до впливу УФ-випромінювання.
Характеристики:
Виробник: Foliarex
Країна виробник: Польща
Товщина (мкм): 90
Довжина: 1.5 м
Ширина: 50 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foliarex |
| Країна виробник | Польща |
| Верхнє покриття | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Матеріал мембрани | Полімер |
| Нижнє покриття | Поліестер |
| Основа | Поліестер |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі, Для стін, Для підлог |
| Тип використання | Універсальний |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Упаковка | |
| Вага упаковки | 13 кг |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розривне навантаження (по довжині) | 240 Н/5 см |
| Розривне навантаження (по ширині) | 135 Н/5 см |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас горючості | Б2 |
| Ширина упакування | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381,25 ₴


