
Стелаж оцинкований зірно-розбірний Н1500мм, 5 поличок, 700х300мм, 100кг на полку
2 010 ₴
- В наявності
- Код: 1500/700*300,5
- +380 (67) 909-38-36Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (95) 851-55-03
Стелаж оцинкований не бояться корозії і підходять для приміщень з підвищеною вологістю.
Підходить для житлових і нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, гараж, льох, склади, СТО, архіви та інші.
- Витримує навантаження на полицю до 100кг при рівномірному розподілі ваги, при кріпленні до стіни цей показник підвищується
- Метал товщиною 0.65мм
- Стелажі зі сталевими полицями відмінно підійдуть для підвалу або двору приватного будинку, не фарбовані тому не бояться подряпин
- Збірна конструкція на болтах, не потребують кріплення до стіни, процес складання (15-30 хв)
- Захист підлоги при встановленні в житловому приміщенні забезчать пластикові підп'ятникі
- Нижня полиця повинна бути розміщена не вище 5-10см від підлоги
Комплектація:
- стійка 4шт 1500мм
- полиця 5шт, 700х300мм
- болт з контргайкою 40шт
- пластикові підп'ятникі 4шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оберіг |
| Країна виробник | Україна |
| Крок перестановки ярусів | 50 мм |
| Максимальна висота стелажа | 1500 мм |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження на полицю | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
- Ціна: 2 010 ₴



