
Покрівельні саморізи 4,8*35 RAL9006 (біло-алюмінієвий) по дереву
360 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 9006-4.8*35
+380 (67) 909-38-36
Viber, Telegram, WhatsApp- +380 (95) 851-55-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пропонуємо саморізи в Києві. З доставкою по Україні.
Покрівельний саморіз по дереву (в упаковці 250шт.) Один з найпопулярніших саморізів використовуються для кріплення матеріалів виготовлених з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, колір за класифікацією RAL.
Цей вид саморіза застосовується для кріплення профнастилу, металочерепиці та їх комплектуючих до дерев'яних конструкцій.
Всі саморізи укомплектовані шайбою на якій прикріплено гумова або поліуретанова прокладка. Вона дозволяє забезпечити герметичність в місці кріплення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага упаковки | 1 кг |
| Висота головки | 4.3 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Упаковка | Коробка |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | цинк+фарбування |
| Призначення кріпильного виробу | По металу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Коробка або ящик.








