Електроізоляційна мастична стрічка Alenor DE - це самозливна гумово-мастична стрічка, призначена для герметизації, вологозахисту та ізоляції електричних з'єднань. Вона складається з невулканізованого каучуку, що забезпечує стійкість до ультрафіолету, вологи та корозії при робочих температурах до 90°C.
Стрічка намотується з помірним розтяжінням, обов'язкове перекриття 50%, зверху намотується ізолента.
Характеристика:
- Біла
- Двостороння
- Водонепроникна
- Товщина 1,2мм, ширина 50мм, довжина 10000мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alenor |
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 10000 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Колір | Білий |
| Екологічний матеріал | Так |
| Еластичність матеріалу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411,60 ₴


