Домкрат гідравлічний пляшковий, 8т
Домкрат призначений для підйому автомобілів та ін. вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Оснащений ручним приводом плунжера, що забезпечує плавний хід при невеликому робітнику зусиллі. Усередині штока розташований компенсуючий гвинт. У домкраті застосовується спеціальне мастило, що слабо піддається стисненню (індустріальне АІ).
Висота підйому 230\457мм
Домкрат призначений для підйому автомобілів та ін. вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Оснащений ручним приводом плунжера, що забезпечує плавний хід при невеликому робітнику зусиллі. Усередині штока розташований компенсуючий гвинт. У домкраті застосовується спеціальне мастило, що слабо піддається стисненню (індустріальне АІ).
Висота підйому 230\457мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 8000 кг |
| Висота підйому | 457 мм |
| Власна вага | 6 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924,97 ₴


